sitma

 

Halk Sağlığı Laboratuvarları Daire  Başkanlığı ,Zoonotik ve Vektörel Hastalıklar Daire Başkanlığı ve Mikrobiyoloji Referans Daire Başkanlığı işbirliği ile gerçekleştirilmiştir.

 

Bu eğitimle Halk Sağlığı Laboratuvarlarında kan parazitleri analizlerinin aynı kalite ve standartla çalışılması amaçlanmıştır.

6 grup halinde verilen eğitime toplamda 141 kişi katılmıştır.

Eğitimin 7.ci basamağı 22 Halk Sağlığı Laboratuvarından birer katılımcının katılması ile 18-22 kasım 2013 tarihinde yapıldı.

 

Eğitimin açılış konuşmasında Halk Sağlığı Laboratuvarları Daire Başkanı Dr. Edibe Nurzen BOZKURT eğitimin rolü ve önemini vurgulamıştır. Prof.Dr .Murat HÖKELEK,Prof.Dr.Süleyman YAZAR, Prof.Dr. Fadile Yıldız ZEYREK, Doç.Dr. Gülnaz ÇULHA, Doç. Dr.Ayşegül TAYLAN ÖZKAN , Mik. Uzm. Cahit BABÜR ,Dr Seher TOPLUOĞLU ve Kurumumuz çalışanlarından oluşan yetkin bir eğitimci grubu tarafından F Blok Workshop Laboratuvarında gerçekleştirilen eğitim 22 Kasım günü katılımcılara katılım belgesinin verilmesi ile tamamlanmıştır. Eğitim bütün Halk Sağlığı Laboratuvarları tamamlanıncaya kadar sürdürülecektir.

Teşkilat

  
 email-blue 
 facebook 
 twitter

Kurumsal